SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS3
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
ID e produktit :
67007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sony playstation 3 me dy kontrolla dhe po ashtu mbushesin e kontrollav , sony pranon te gjitha llojet e CD-ve dhe eshte i perdorur 2 muaj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
044505021 ose 045 505021
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »