SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 075 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
67023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 075

Kati Pare: Sallonë, Dhomë dite, Kuzhinë, Dhomë gjumi dhe Banjo.
Kati Dytë: 4 Dhoma të fjetjes dhe Banjo me tushë kabinë.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »