SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB 512GB
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
ID e produktit :
67046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet USB versioni 2.0 me kapacitet 512 GB e ardhur nga jasht e metalt dhe nuk eshte e perdorur...
Nr. Telefoni +37745337742
Informata rreth publikuesit
shuajb
Gjilan
045337742
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »