SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shanku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
ID e produktit :
67135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shanku me gjatesi 8 metra dhe me gjeresi 4 metra , per me shume kontaktoni ne 049 432 449,
Informata rreth publikuesit
Artan
Perball postes [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »