SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Monitor Fujitsu Siemens
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fujitsu Siemens 19 Inch Me Ka Ardhur Nga Gjermania Eshte Ne Gjendje Te Rregullt Dhe Eshte I Qendrueshem Ka Edhe Antoparlant Monitori Keshtu qe Mundeni edhe Nga Monitori Te Degjoni
Me Kontaktoni Ne Numrin 044676965..
Informata rreth publikuesit
emriemriemri
Fushë Kosovë
0000000000
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »