SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 076 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
67173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 076

Kati Pare 83.61 m2: Sallonë, Kuzhinë, Dhomë gjumi dhe Banjo.
Kati Dytë 69.67 m2: 3 Dhoma të fjetjes dhe Banjo me tushë kabinë.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »