SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse për Bursa Nderkombëtare : Ndihmë rreth aplikimit në Universitetet Anglishtfolëse
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
ID e produktit :
67364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Center perveq organizimit te kurseve per bursa nderkombetare si TOEFL, IELTS, SAT/ACT dhe GRE/GMAT, ofron edhe sherbimin;
NDIHME RRETH APLIKIMIT NE UNIVERSITETET ANGLISHT FOLESE NE REGJION, EVROPE DHE SHBA

Ky sherbim perfshin;
- Plotesimin e aplikacionit
- Ndihme per letren motivuese
- Ndihme per esenë pranuese
- Ndihme rreth perpilimit te rezymese (per studentet ne master dhe doktorature)
- Ndihme tjeter sipas kritereve te universitetit
- Ndihme per regjistrim ne TOEFL dhe SAT
Për me shumë vizitoni linkun me poshtë:
www.smartcenter-pr.com/kurse-p-r-gjuh-angleze 
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »