SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Apekslokatorin e paperdorur , perdoret ne stomatologji gjate
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
ID e produktit :
67367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Apekslokatorin e paperdorur , perdoret ne stomatologji gjate sherimit te dhembit per matjen e gjatesis se rrenjes se dhembit. Si dhe eshte shume i sakte. Cmimi sipas marreveshjes . Na kontaktoni ne Nr: 044 597 604 ose 049 597 604
Informata rreth publikuesit
albinadent
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »