SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mirëmbajtja e instalimit të ujit
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
67368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeshtri është gjithmon i gatshëm të ju bëj ballë cdo problemi që ka të bëjë me instalimin e ujit. Në kuadër të këti shërbime, ne ofrojmë më tepër se 40 lloje të ndryshme të riparimeve, duke përfshirë riparimet e bojlerit të ujit, guacave të banjos, debllokimet e ndryshme, problemet me lavatriqe, riparime në rast të vërshimeve, e shumë e shumë tjera.

- Bateritë e ujit
Ndërrimi i baterive
Ndërrimi i gomave
Ndërrimi i valvoles
Ndërrimi i tushit
Ndërrimi i brinoksave
Bojleri i ujit
- Ndërrimi i bojlerit
Ndërrimi i nxemësit të bojlerit
Ndërrimi i gypit të brinoxit
Ndërrimi i termostatit të bojlerit
Ndërrimi i ventilit sigurues
- Guacat
Ndërrimi i guacës
Ndërrimi ose rregullimi i kapakut
Ndërrimi i gomës izoluese
Ndërrimi i gizllës (goma përfundimtare)
Ndërrimi i lavamanit
Shtangimi i lavamanit
Ndërrimi i dush-kabinave
Shtangimi i dush-kabinave
- Debllokimet
Debllokimi i guacës
Debllokimi i gypit të kanalizimit të dush-kabinës
Debllokimi i ujë-mbledhësave të banjos
Debllokimi i ujë-mbledhësave të ballkoneve
Debllokimi i lavamanit të banjos
Debllokimi i lavamanit të kuzhinës
- Debllokimet
Debllokimi i guacës
Debllokimi i gypit të kanalizimit të dush-kabinës
Debllokimi i ujë-mbledhësave të banjos
Debllokimi i ujë-mbledhësave të ballkoneve
Debllokimi i lavamanit të banjos
Debllokimi i lavamanit të kuzhinës
- Sifonët
Pastrimi i sifonëve
Ndërrimi i sifonëve
Ndërrimi i ventilave
Ndërrimi i izolatorëve dhe kthesave
- Vërshimet e ujit
Mbyllja e ventilit më të afërt
Mbyllja e ventilit të objektit
Ndërrimi i ventilave
Ndërrimi i gypave të mbrendshëm
- Lavatriqja
Nivelizimi
Pastrimi i filtrave
Ndërrimi i gypit dalës dhe hyrës
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »