SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mirëmbajtja e instalimit të nxemjes
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
67370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeshtri ju ofron shërbime për të gjitha problemet lidhur me instalimin dhe mirëmbajtjen e nxemjes. Duke filluar nga ndërrimi i radiatorëve e deri te mbushja e tyre me ujë, Mjeshtri gjithmonë kujdeset për ju.

Ndërrimi i radiatorëve
Ndërrimi i valvulave të radiatorëve
Ndërrimi i nxemësave
Ndërrimi i kontaktorëve
Ndërrimi i ventilave sigurues
Mbushja e radiatorëve me ujë
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »