SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mirëmbajtja e instalimit të rrymës
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
67371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për çdo problem me mirëmbajtje ose intalim të rrymës, Mjeshtri ju ofron shërbime profesionale dhe efikase. Qoft prishje, problem me siguresa, poça, prizat elektrike apo problem tjera me paisje elektrike, ne jemi gjithmon në shërbimin tuaj.

Siguresat

Ndërrimi i siguresave shkrirëse
Ndërrimi i siguresave automatike
Poçat

Ndërrimi i fytit të poçit
Ndërrimi i poçave për ndriçim
Prizat

Ndërrimi i ndërprerësit të murit
Ndërrimi i prizës
Ndërrimi i ndërprerësit të ziles
Ndërrimi i indikatorit për banjo
Paisjet elektrike

Ndërrimi I kabllove të ndryshme
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »