SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Riparimet
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
67372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për cdo riparim që keni nevojë në shtëpi: dyert, dritaret, dollapët dhe shumë paisjeve tjera, Mjeshtri është gjithmonë në dispozicionin tuaj.

Riparimi i dyerve
Riparimi I dritareve
Izolimi i dritareve
Ndërrimi I bagllamave
Ndërrimi i bravave
Ndërrimi i cilindrave
Debllokimi I dyerëve dhe dritareve
Riparimet e dollapëve dhe paisjeve tjera
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »