SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrimi FJOLLA
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
ID e produktit :
67394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N.SH PASTRIMI FJOLLA
Me lokacion në Mitrovicë me një staf të koordinuar po ashtu me përvojë pune të mjaftueshme,dhe të pajisur me aparaturë përkatëse të cilësisë së lartë ju ofron:
Pastrim të ambienteve të mbyllura si :
( shtëpi , banesa , zyre , lokale , restaurante , kolegje etj )
duke përfshirë :
pastrimin gjeneral apo dezinfektim te kauqave , tepihave , perdeve , xhamave , dritareve, dyshemeve të llojeve të ndryshme si:
( qeramikes , laminatit ,linoleum , parketit , kockave )
Pastrim të ambienteve të hapura si :
xhama të lokaleve apo ndërtesave shumë kateshe.
Patrimi Fjolla ofron poashtu :
- transportin falas ,
-ofron mundësin edhe të mirëmbajtjes mujore të objekteve të caktuar
,
-një përparësi tjetër është edhe preciziteti dhe saktësia qe ju ofrohen klientëve -mjetet higjienike të përsosura po ashtu deterxhentet e kualitetit të lartë , me një cmim shumë të volitshëm për konsumatorët.

.
Pastrimin Fjolla ofron këto mundësi të kontaktit si :
Në numrat e telefonave : 049 20 25 30& 045 66 17 45 &
Përmes faqes zyrtare në facebook : /PastrimiFjolla
Informata rreth publikuesit
Fidan
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »