SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Play station 2
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
ID e produktit :
67395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Play station 2 me kablla dhe 1 dorz.Pa HDMI
NUmri i telefonit 045/432/281
Informata rreth publikuesit
Florian
Ferizaj
045432281
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »