SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnim për punësim - Pako Bazike
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për detaje dhe aplikim online vizito www.kosovajob.com/trajnimi 

Trajnim njëditor nëgrup rreth temave të caktuara që ndërlidhen me tregun e punës dhe punëdhënësin; si të aplikohet për punë; si të përgatiteni për një intervistë tëpunës;si të përgatitni letrën motivuese.

Përgatitje individuale e një CV-së dhe letrës motivuese me asistencën e një eksperti vetëm për ju kurdo që keni nevojë.

Broshura e printuar e punësimit së bashku me këshillat e ligjëruara në trajnim.

Çertifikatë nga KosovaJob për përfundim të trajnimit.
Informata rreth publikuesit
KosovaJob Training
Prishtinë
045500108
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »