SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnim për punësim - Pako Gold
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për detaje dhe aplikim online vizito www.kosovajob.com/trajnimi 

Trajnim njëditor individual rreth temave të caktuara që ndërlidhen me tregun e punës dhe punëdhënësin; si të aplikohet për punë; si të përgatiteni për një intervistë tëpunës;si të përgatitni letrën motivuese.

Përgatitje individuale e tri CV-ve dhe letrave motivuese me asistencën e një eksperti vetëm për ju kurdo që keni nevojë.

Broshura e printuar e punësimit së bashku me këshillat e ligjëruara në trajnim.

Çertifikatë nga KosovaJob për përfundim të trajnimit.

Njoftim me e-mail për një vit rreth mundësive të punësimit për profilin tuaj dhe aplikim në pozitat e përshtatshme të punës me asistencën e një eksperti vetëm për ju kurdo që keni nevojë.

Këshillim dhe asistencë një vjeçare rreth punësimit tuaj në çdo kohë në zyre të KosovaJob.

Një intervistë të garantuar pas trajnimit, që i përshtatet profilit tuaj të punës
Informata rreth publikuesit
KosovaJob Training
Prishtinë
045500108
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »