SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skija---1.60cm te gjata
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
ID e produktit :
67489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skijat jan MADE IN AUSTRIA jan te gjata 1.60cm vlen te theksohet se nuk i kam qizmet dhe shtagat i shes me nje qmim te volitshum NR.045 347 292
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Lipjan
lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »