SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bëjmë Prerjen, Shpuarjen, Thyerjen e Betonit
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
67527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë prerjen, thyrjen dhe shpuarjen e betonit, me paisjet më bashkohore..

Po ashtu bëjmë prerjen e betonit edhe me makinerin më të avansuar,WaterJet (me ujë dhe zallë).

Jemi të interesuar për bashkëpunim seriozPër më shumë informata ju lutem kontaktoni.
045 601 919
049 262 252
Informata rreth publikuesit
N T P BOSCH
Fushë Kosovë
045203207
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »