SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Besi-Kom www.besi-kom.net
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojm dyer dhe dritare nga druri dhe plastika sipas porosis. Me përvoj mbi 20 vjeqare ju garantojm qëndrushmeri dhe kualitet në produktet tona. Prodhimet mund ti shikoni ne webfaqen tone www.besi-kom.net  Materialet jan prodhim gjerman(aluplast,salamander,gealan)dhe austriak(roloplast)si dhe dyer nga druri. Produktet tona kanë garancion 20 vjet e më shumë,varet nga produkti që porosit.Në faqen tonë mund ti shikoni disa nga punimet tona,Mund te bëni pyetje për qfarëdo në E-mail bessinikqi@gmail.com dhe tel: 049/044-251480 gjindemi ne pejë
Informata rreth publikuesit
Bessi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »