SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG TV 32''
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SAMUSNG TV 32'' i perdorur por ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike.

FULL HD, USB CABLE, HD PORT ETJ
CMIMI I NEGOCIUESHEM
Informata rreth publikuesit
Nik
Prishtinë
045502506
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »