SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MODEL - Anije per Modelues
Çmimi :
€105.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
67848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seti (kompleti) i drrurit per modelimin e anijes me vela te llojit Sea Eagle (Shqiponja e Detit).
Kjo ofert eshte per ata qe kan pasion modelimin e anijeve si dhe qe kan durim.
Kjo maket eshte e pruar nga Amerika me perpjes reale 1: 185, dhe perbehet nga 850 pjes.
SHitet apo Ndrohet (Telefon samsung ose Iphone)
Informata rreth publikuesit
fatoskuqani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »