SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
koshere per blet
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
67849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bletar te nderuar ju tani keni mundesi te beni nje pun mete let ne biznesin tuaj duke marr prodhime te koshereve te bletve dhe modele te ndryshme te tyre me qmim te volishem dhe cilsi te lart lehtsimin e punes ja ben sdandarti i dimenxjoneve nuk dotekeni telashe nese perdorni kosheret tona as ne bartjen e ramav ne koshere te ndryshem e as gjerave tjera ne ju ofrojm ju edhe 20 loje dhe podhime tjerash per kosheret dhe bletarin tuaj kemi dyllin dhe telin per rama kemi edhe shum produkete tjera ju preferoj tena kontaktoni direkt ne fabrik jeni te mirseardhur jan prodhime komplet kosovare nga dora dhe fabrika jon as nje gje nuk e importojm nga jasht perpos lëndes se par drurit
Informata rreth publikuesit
arsimi
Malishevë
044834763
Mleqan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »