SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rilokim/zhvendosje të inventarit të banesave dhe shtëpive
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
67902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rilokimi/zhvendosja si dhe transporti i gjërave tuaja bëhet me automjete të specializuara për rilokim/zhvendosje në mënyrë që ruajtja e tyre të bëhet në nivelin më të lartë. Paketimi i gjësendeve për zhvendosje (rroba, enët, dokumente, mobilje zyresh dhe inventarit, si dhe arkives) bëhet në kutitë e veçanta të krijuara vetëm për shërbime të këtij lloji si dhe me folitë shtesë të cilat shërbejnë për mbrojtjen nga thyerja dhe shkatërrimi.
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »