SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rilokim/zhvendosje të bizneseve
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
ID e produktit :
67903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për shërbime efikase të rilokimit që nuk do të pengojnë produktivitetin e biznesit tuaj, besoni në RILOKIMI. Ne jemi kompania juaj lëvizëse që mund të zhvendosë biznesin tuaj duke ruajtur rrjedhën e punës suaj. Ne e kuptojmë nevojën tuaj që të bëhet bartja e qetë dhe pa ndërprerje të punësuarve tuaj, nga një vend ne tjetrin. Ne mund të bëjmë çdo gjë për ju gjatë rilokimit të biznesit tuaj. Ne ofrojmë shërbime përfshirëse të rilokimit të korporatave, duke filluar nga zhvendosja e menaxhmentit deri në ruajtjen dhe logjistikën e vlerësimit të mbulimit. Ne mund të rilokojmë biznesin tuaj në tërë Kosovën dhe pa kufizime në zbatimin e punës sonë. Për rilokimin e zyrës tuaj, zgjidheni RILOKIMI si kompani e zhvendosjes së ndërmarrjes tuaj.
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »