SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ngarkesat e mallrave të veçanta
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
67904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Këtu përfshihen të gjitha objekte me peshë të rëndë të cilat mund t’ju paraqesin vështirësi ne zhvendosjen e tyre:
• Punime të ndryshme artistike,
• Gjërat antike
• Të gjitha llojet e pianove dhe instrumenteve të ndryshme muzikore
• Aparate të mëdha për fotokopjim
• Sefat
• Bankomate
• Kasaforte
• Gjeneratorët
• Centrale telefonike
• Frigoriferë
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »