SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paketimet
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
67905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paketim me shërbim të plotë – Të gjitha gjësendet në shtëpinë tuaj paketohen nga ekspertët tanë, duke përdorur metodat më të reja.
Paketim fragjil (i brishtë) - Ju i përcaktoni gjësendet tuaja të thyeshme ose me vlerë të lartë, siç janë enët, qelqe, vepra arti, mobilet e brishta, pasqyre, etj. Ne e kryejmë paketimin në mënyrë profesionale, me kujdes, ndërsa ju i paketoni gjësendet e tjera.
Paketimi “Bëje vet” (Do It Yourself ) - Rilokimi mund të sigurojë kuti dhe materiale për të bërë punën tuaj më të lehtë që është e mundur.
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »