SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Montimi/çmontimi
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
67906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përveç montimit, ne bëjmë edhe çmontimin e mallrave të zhvendosjes, sikur:
• Kuzhinë (lavamanë, aspiratorë, elementet e kuzhinës, ...),
• Dollapë, rafte, etj
• Raftet e të gjitha madhësive dhe llojeve
• Të gjitha llojet e krevateve
• Tavolinave
• Mobile të zyrave
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »