SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Magazinim
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
ID e produktit :
67907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Rilokimi ju mundëson ruajtjen e gjërave tuaja për një periudhë të shkurtër apo të gjatë në depon tonë. Ju sigurojmë se mallrat tuaja do të ruhen me kujdes të madh.
Zhvendosje brenda Kosovës
Në qytetin tuaj nuk ndodhet asnjë kompani për zhvendosje, ekipi ynë do të jetë në qytetin tuaj vetëm për disa orë! Ne ju ofrojmë njërin nga dy opsione për zhvendosje në qytetin tuaj. Ju i paketoni gjërat tuaja, ne do realizojmë shërbimin profesional të transportit, apo Zhvendosje sipas sistemit tonë (paketimi i mobileve dhe aparaturës shtëpiake, çmontimi, ngarkimi, montimi, renditja e mobileve në hapësirën e re).
Informata rreth publikuesit
Rilokimi
Prishtinë
049-044 333777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »