SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shërbimet e kontabilitetit
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne duam që ju të jeni të sigurtë se sistemi i juaj i kontabilitetit paraqet saktësisht situatën tuaj aktuale, në mënyrë që ju të mund të fokusoheni në biznesin tuaj në vend që të merreni me librat. Fillimi i mbajtjes së librave të llogarive mund të komplikohet varësisht nga madhësia e biznesit dhe numri i transaksioneve.

Nëse mendoni se nuk mund t’i mbani nën kontroll librat e juaja të llogaritjeve, atëherë kërkoni ndihmën tonë. Ne do të menaxhojmë financat e biznesit tuaj dhe do të ju mbajmë në drejtimin e duhur.

Informatizimi i kontabilitetit sipas parimeve kontabile te adaptuara.
Plani kontabël
Regjistrimi I saldove fillestare
Stoku në fillim
Librat
Librat e blerjes
Librat e shitjes
Librat e shpenzimeve
Raporti i arkës
Harmonizimi i raportit te bankës
Librin e mjeteve kryesore të prekshme
Librin e mjeteve kryesore të pa prekshme
Librin e pagave mujor
Librin e pagave tremujor
Librin e pagave vjetor
Librin e pagave vjetor për secilin punëtor
Stoku ne fund
Kartela e furnitorëve
Kartela e klientëve
Pasqyrat financiare
Bilanci I gjendjes
Pasqyra e te ardhurave
Pasqyra e rrjedhës se parasë
Pasqyra ne ekuitet
Shënimet shpjeguese
Informata rreth publikuesit
KAF GROUP JSC
Prishtinë
044 226 940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »