SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shërbimet e auditimit
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAF Group JSC, ka një rol kyç ne procesin e raportimit financiar si një mundësi për te garantuar besueshmërinë e informacionit te bere publik nga kompania, me qellim qe përdoruesit e brendshëm dhe te jashtëm te kenë një siguri te mjaftueshme gjate marrjes se vendimit.
Informata rreth publikuesit
KAF GROUP JSC
Prishtinë
044 226 940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »