SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shërbimet e konsulencës
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konsulence për tatime, regjistrimin e bizneseve, përzgjedhja e llojit te biznesit, përzgjedhja e softuerit te kontabilitetit, konsulence ne përzgjedhjen e punëtoreve për kontabilitet dhe intervistimi i aplikanteve, konsulence ne krijimin e programeve softuerike te kontabilitetit, nëse keni dyshime ne librat e kontabilitetit ne ju ofrojmë një rishikim nga fillimi, nëse jeni dënuar nga Administrata Tatimore dhe mendoni se është e padrejte atëherë ne ju ofrojmë përgatitjen e lendes për ankese dhe rishikimin e dokumentacionit.
Informata rreth publikuesit
KAF GROUP JSC
Prishtinë
044 226 940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »