SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shërbimet e personelit
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përpilimi i kontratave te punës, deklarimi i kontributeve, deklarimi i tatimit ne page ne baze mujore, Mbledhja dhe rishikimi i evidencave qe lidhen me pagat e punonjësve Përgatitja e evidencave te pagës bruto dhe pagës neto mbështetur ne legjislacionin dhe standardet lokale

Përgatitja e instruksioneve te pagesave te pagës neto, dhe tatimit mbi te ardhurat mbështetur ne legjislacionin ne fuqi

Kontratat per punetor
Anekset e kontratatve per nderprerje/vazhdim te punes
Evidenca e punetoreve
Liste pagesat per secilin punetore
Liste pagesa per banke
Kerkesat per pushime
Vendimi I pushimeve
Aplikimi per leje te punes per puntor te jashtem
Certifikatat e tatimit dhe pensioneve
Librezat e sanitarisë
Informata rreth publikuesit
KAF GROUP JSC
Prishtinë
044 226 940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »