SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shërbimet e Regjistrimit, transformimit, dhe falimentimi i kompanisë
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bizneseve individuale,
Ortakërive të përgjithshme,
Ortakëri e kufizuar
Shoqërive me përgjegjësi të kufizuara,
Shoqërive aksionare,
Ndërmarrje të huaja
Krijimi i aktit të themelimit
Krijimi i statutit
Krijimi i Autorizimit të Agjentit të regjistruar në biznes (deklarata e Agjentit të regjistruar në biznes).
Krijimi i kontratës së qirasë apo kontratës në shfrytëzim të hapësirës
Plotësimi i aplikacionit për regjistrim te biznesit.
Kompletimi i dokumenteve të nevojshme
Dorëzimi i dokumentacionit në MTI
Certifikata e biznesit
Formular Regjistrimi Për Numër fiskal
Formular Regjistrimi Për TVSH
Formular Aplikacioni Për Regjistrim Për Korporatat E Vogla Që Vendosin Të Tatohen Sipas Skemës Së Tatuarjes Mbi Të Ardhurat Reale
Formular Aplikacioni Për Bizneset Individuale Që Vendosin Të Tatohen Sipas Skemës Së Tatuarjes Mbi Të Ardhurat Reale
Certifikata doganore
Certifikata për export/Import
Leja e punës
Licenca te veçanta për veprimtari te ndryshme
Formular Ndryshimesh Për Regjistrimin Në TVSH
Kërkesë për vërtetim tatimor
Ndryshimi i statutit (informatat, adresa, kapitali, aksionaret…)
Përfaqësimi i klientit në autoritetet vendore
Strukturimi i sistemit te kontabilitetit për bizneset e reja.
Konsulencë mbi kreditë dhe marrëdhëniet me bankat.
Këshilla për klientët mbi pasojat fiskale për transaksionet e propozuar dhe zgjedhja e metodës me te përshtatshme për strukturimin dhe raportimin e transaksioneve,
Informata rreth publikuesit
KAF GROUP JSC
Prishtinë
044 226 940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »