SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES IPHONE USB CABLE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjentisht 300 USB kablla per Iphone 5 dhe 5S te ardhura nga gjermania me nje kualitet te lart, qmimi 1.50 per cop, Shiten vetem te gjitha komplet, Per me shum kontakt ne numrin 044630820 OFERTA ESHTE E LIMITUAR, Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Gjilan
0037744630820
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »