SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 4s Full Unlock 16 GB
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
ID e produktit :
68219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 4s 16GBFull Unlock i ardhur nga Suedia eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valom_b
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »