SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GERSHERE ELEKTRIKE PER KITJE TE VRESHTAVE DHE PER PEMTARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
68220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GERSHERE ELEKTRIKE PER KITJE ,VRESHTARI DHE PEMTARI NE TRASHSI DERI NE 30MM

KAPACITETI I BATERIS ; 8 ORE

www,haxhijaha.com 
www.facebook.com/haxhijaha 
info@haxhijaha.com
tel.: 029277305

Nga e Hena deri te Shtunen 8-16


www.youtube.com/watch?v=qm8mhreUmOc 
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »