SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4 Berhringer Active EuroLive B212 + mixeta Djx750 Behringer
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
ID e produktit :
68258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
4 Berhringer Active EuroLive B212 (1 box ) 550 Watt 2 way speaker system + mixeta Djx750 Behringer dhe paisjet tjera percjellse komplet 700 euro i diskutushem
Tel : 045643554
Informata rreth publikuesit
Matjan
Prishtinë
045643554
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »