SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ALPE SPORT SKOPJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
ID e produktit :
68279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TË NDERUAR,

A është një dërgesë e re arriti në 2015.
PËRDORIMIT COMPLETE TechnoGym PËRZGJEDHJA + MASHINI unë JETA PËRDORIMIT CARDIO marrëveshje, STAR TRAK ,PRECOR 956i,LIFE FITNESS 95,JONSON 7000,NAULITIUS,PROF.EDNORACHNI peshat Ziva ME Battery

Prill 2014
Cybex T 530 I 550 kasetë running
Precor ORBITRECI EFX 546, 846 RI 845 Bikes U, pulsantit 746
Historik MASTER VELOSIPEDI 3400 u i r, STEPERI
4600cl, NAULISTIUS ORBITREK 5100 NSL.
Matrix ORBITRECI MX-E5x eliptike

INTERATLETIKA trajtuar x linjë
SET ZIVA 2.5 në 40 kg.
Bare Olimpike
I.T.N.
Matrix SPRAVI Aura serija

Përdorimit të tregtuar një pajisje profesionale prodhuesit më globale


Pajisje është parashikuar të përdoret në palestra, fitnes, hotele, etjPAJISJET ESHTE BE DHE E-3 5GOD. BIBLIOGRAFI


Alpe Sport
Bul: Kuzman J Pitu 24/15
1000 Shkup Makedonija
Nas: AERODROM TE RI stacionin hekurudhor
Tel:+38970681784
Tel: +38978359359
e-mail: alpesportplanettrejd@yahoo.com


-
Informata rreth publikuesit
ALPE SPORT SKOPJE
Kaçanik
0038970681784
BUL.KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »