SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kuzhine,Tavolin buke ,dhe dy shtreter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
68285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kuzhine ne gjendje shum te mir , dy shtreter me armortizim , tavolin buke me 6 karrika dhe komode druri

Mund te kontaktoni ne numrin: 044 892 840
Informata rreth publikuesit
Alb
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »