SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime,keshillim per prokurime publike-Tendera
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
ID e produktit :
68624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj sherbimet, keshillimet per kompani ne lidhje me prokurime publike / Tenderat ne Kosove si:

--Perpilimi i dosjes standarte te tenderimit ne menyre digjitale dhe fizike te kompanise (ne menyre qe te shpejtohet koha e pregaditjes se tenderit dhe pregaditje se shumfishte te tenderave ne te njejten kohe, dhe uljes se rrezikut ne gabime gjegjsisht eliminimin nga tenderi).
--Pregaditja, plotesimi dhe dorezimi i nje tenderi
--Sherbimet e ndryshme rreth tenderave per kompanine si:
-----Keshillimin e stafit te kompanise rreth pregaditjes se tenderit dhe te drejtat, mundesite dhe rreziqet ne lidhje me tenderin.
-----Keshillim mbi administrimin e kontrates se nenshkruar te drejtat mundesite dhe rreziqet
-----Keshilla dhe sherbime mbi tjekalimin e pengesave/barrierave te kompanise ne aspektin administrativ dhe rreziqet e jashtme nga ndonje pale me motive destruktive ndaj jush qe do te ju shpiente ne nje eliminim ne tender apo demtim financiar.
-----Keshilla dhe sherbime rreth qmimeve te tenderit, dhe aspektin e konkurences, ankesat, rreziqet ligjore, etj.

Qmimi per dy dit eshte 200Euro, per perpilimin e dokumentacionit standart te tenderimit te kompanise dhe keshillimi bazik i stafit ne lidhje me pregaditjen e dosjes se tenderit dhe aspekte tjera.
Informata rreth publikuesit
bs
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »