SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Surface 64 GB
Çmimi :
€395.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
ID e produktit :
68640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CPU NVIDIA TEGRA 3 Quad Core 1.30 GHz (procesori shume i qendrueshem qe nuk nxehet)
RAM 2 GB
SO Windows 8.1 me license te aktivizuar
Ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur, per shkak qe posedoj edhe 2 Laptop te tjere. Ka edhe tastaturen e zeze, te gjithe softueret qe jane te instaluar jane me licenca.
049 459 572
Informata rreth publikuesit
Aaa
Prishtinë
049459572
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »