SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D90,Dy objektiv,blic sb 700. dy bateri, kamprofesionale
Çmimi :
€860.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
ID e produktit :
68665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nikon D90 me objketiv 18-105mm-70-300m dhe blic SB700,dy bateri.kam profesionale, memorie 32 gb
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »