SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galacy S4
Çmimi :
€225.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
ID e produktit :
68821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyr e bardh full unlock
16 gb
Adapter dhe degjojsa
049 654 537
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »