SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kopshti AS
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '16
ID e produktit :
68948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kryejm keto pune :
-Projektimin e Kopshteve
-Shtrimin e Trotoareve me Kocka Betoni , Gur Natyror
-Gjelbrimin , Mbjelljen e Barit , Luleve , Pemeve
-Rregullimin e Pushimoreve
Dhe Fontanave Sipas Porosise

-Shtypjen e Dheut neper Temele te Shtepive
Transportin e Zallit dhe Gureve

Kodra e Trimave , Prishitine Nr kontaktues : 044/405-418 - 049/405-418 ose 044/609-219

WWW.KOPSHTI.DE.TL 
Informata rreth publikuesit
Fitim
Berlin, Germany
044609219
Berlin, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »