SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garnitur dhe tavolin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
ID e produktit :
68958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jan garnitur 3, 2 , dhe dy 1 .
Jan ne gjendje te mir .
Po ashtu shitet edhe tavolina e cila shihet ne foto .
Cmimi i garnitures eshte 420€.
Dhe tavolina 90€.
Cmimi eshte i diskutueshem .
Informata rreth publikuesit
Drilon
Besianë
045283995
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »