SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes playstation 3 Slim 12 GB me 7 CD-ja
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
ID e produktit :
69367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Playstation eshte ble para 5 muajve dhe vjen bashke me nje joystic dhe mbushes per joystic. Vjen me 7 cd :

1-FIFA 2015
2-RED DEAD REDEMPTION
3-PES 2013
4-GTA 5
5-GTA 4 Episodes from Liberty City
6-Need for Speed prostreet
7-Battlefield 4
Informata rreth publikuesit
Tomor
Prishtinë
044627009
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »