SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KUZHINA MODERNE
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
69647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
punojm kuzhina sipas porosis me dizajne te ndryshme e me ngjyra te shumt e me teknik te avansume .DIZAJNI TRANSPORTI DHE MONTIMI jan falas ne gjith kosoven per4 ma shum na kontaktoni ne nr 044296758 dhe ne vajber ose mund te na gjeni ne fejsbuk me emrin RAGIP PREBREZA dhe RAGIPI DEKOR
Informata rreth publikuesit
ragip
Fushë Kosovë
044296758
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »