SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TEK'NEEK | E-SHOP | PAJISJE ELEKTRONIKE ME POROSI | NEW!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
ID e produktit :
69787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sjellim keto pajisje me POROSI!

# Gaming Konzola, Lojera dhe Aksesuare. - SONY PLAYSTATION, MICROSOFT XBOX, NINTENDO Wii etj.

# Gaming Maus, Tastiere, Pad, Kufje dhe Aksesuare tjere per PC - RAZER, STEELSERIES, LOGITECH, ROCCAT, MAD CATZ etj.

# Llaptope Profesional per Gaming, Dizajn apo Video Editim - APPLE MACBOOK PRO, HP, MSI, ASUS, DELL [ALIENWARE] etj.

# Pjese per kompjutere ose llaptope profesional: - INTEL, AMD, NVIDIA, ASUS, MSI, KINGSTON, CORSAIR, CRUCIAL, WD, ANTEC, COOLERMASTER, THERMALTAKE, ROSEWILL, APPLE, etj.

# Mund te porositni edhe brende apo pajisje tjera te ngjajshme sipas nevojes tuaj!
Informata rreth publikuesit
TEKNEEK
Prishtinë
044151480
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »