SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s i bardh 16GB
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
ID e produktit :
69919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4s te bardh 16GB,eshte i ruajtur siq shihet edhe ne foto perpos xhamit perpara e ka te thym.Eshte me gevey.Kejt senet tjera punojn mir dhe ne gjendje te mir.Per me shum info ne tel.
Pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
edon
Prishtinë
049311654
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »