SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projekt Ideor
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
70198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Projekt Ideo Propozues për ndërtimini e vilave.
Realizuar nga Arkitektët dhe Vizualizuesit tanë, sipas kërkesave specifike të projektit.

Ky projekt është konkurues në një garë ndërkombëtare për ndërtimin e vilave, ose një fshati turistik,

Per me shum projekte dhe plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »